Příspěvek žáčkům
a rodinám

Protože má naše škola jen tři třídy, prozatím se zde vyučují pouze ty nejmenší děti z vesnice Bantayrersey a okolí. Jedná se o děti, které nemohou dojíždět do 8 km vzdálené velké základní školy. Od ministerstva vzdělávání máme k dispozici 3 vyučující - pro školku, 1. třídu a pro 2. třídu - nového pana učitele. Podporujeme tedy děti na škole plus děti, které postoupily do 3. ročníku. Ty na naší škole úplně začínaly, nyní dojíždí nebo dochází do školy vzdálenější, a aby si jejich rodiny mohly stále dovolit je do školy posílat, rozhodla jsem se je podporovat nákupem kola či školních pomůcek nadále. Starosta vesnice v tuto chvíli o vyučujícího pro další ročníky jedná, abychom do budoucna mohli ulehčit život a umožnit vzdělání co největšímu počtu dětí z vesnice Bantayrersey a okolí. 

 

  

 

 

Na oba výše zmíněné projekty je možné přispět 
libovolnou částkou na účet 2200416616/2010 
a do poznámky uvést, na co byste byli rádi, 
aby byl Váš příspěvek použit. 

 

Pro vaší bližší finanční orientaci: filtr do jedné třídy stojí zhruba 200Kč, uniforma pro jedno dítě, která je často jejich jediným kusem oblečení 5usd, pomůcky pro výuku pro jedno dítě (sešity, tabulka, psací potřeby usd?, provoz školy usd měsíčně. Jízdní kolo, školní stipendium na měsíc, základní potraviny pro jednu menší rodinu na měsíc 30 usd?

 

Pokud si z jakéhokoli důvodu nemůžete dovolit finanční podporu, můžete cokoli darovat či uspořádat jakoukoli benefiční akci. 

Kontaktujte mě prosím na info@hvezdice.cz

Roudenská 467/8
České Budějovice 7
Česká republika
+420 774 895 219