Zapojte se

Zapojte se

"Lhostejnost k druhým a lhostejnost k osudu celku je přesně tím, co otevírá dveře zlu."

Václav Havel

Snažme se nebýt lhostení k osudu kambodžských dětí a pojďme společnými silami udělat něco pro to, aby se tato krásná země mohla co nejrychleji zotavit z let zla, kterému musela ještě poměrně nedávno čelit. Spolek Hvězdice se od začátku svého působení snaží zprostředkovat způsoby pomoci tak, aby si mohl dovolit přispět úplně každý z nás. Jednak si můžete vybrat, na co konkrétně budete přispívat a jednak je možné si zvolit i způsob vaší pomoci. Ať už se rozhodnete jakkoli, každá Vaše koruna se dostane na místo, kde je opravdu potřeba a má skutečný smysl. Zde rovněž k nahlédnutí transparentní účet, kde můžete mít Vaše příspěvky neustále pod kontrolou.

 

 

Na čem se můžete aktuálně
spolupodílet?

PODPOŘIT PROVOZ ŠKOLY
V BANTAYRERSEY

více

PŘÍSPĚT NA JÍDLO
RODINÁM
V BANTAYRERSEY

více

POMOCI KE VZDĚLÁNÍ
KONKRÉTNÍM DĚTEM
PRAVIDELNÝM PŘÍSPĚVKEM

více

PODPOŘIT VÝSTAVBU
ŠKOLY V TA PUA

více

 

Jak se zapojit?


  1. Můžete podpořit jakýkoli z výše zmíněných projektů libovolnou částkou na č.ú. Spolku Hvězdice: 2200416616/2010 a to ať už jednorázově nebo pravidelným příspěvkem každý měsíc či každý rok, je jen na vás, jak to bude ve vašich možmostech. Stačí pouze do poznámky uvést dané heslo, na co chcete přispívat (podpora školy/jídlo rodině/adopce/výstavba školy) a pak už jen sledovat aktuality přímo z terénu na našem facebooku nebo se pro konkrétnější informace obrátit přímo na info@hvezdice.cz

  2. Zapojit se můžete rovněž tak, že zorganizujete jakoukoli benefiční akci - výstavu, koncert, promítání filmu, cokoli, co vás napadne. Inspirace z proběhlých benefičních akcí k nahlédnutí zde.

  3. Dalším způsobem podpory je zúčastnit se benefičních akcí, které pořádáme my - pro bližší info sledujte náš facebook

  4.  Přispět lze také zakoupením benefičního náramku Hvězdice, které jsou aktuálně k zakoupení po objednání na emailu: info@hvezdice.cz
    Vyberte si z naší různorodé škály pestrobarevných náramků, ať už podle vašeho znamení, vlastního vkusu či aktuální nálady. Náramky jsou ručně vyráběné z pravých polodrahokamů a právě pro vás jsou za pouhých 150 Kč, přičemž celých 90% z ceny náramku putuje na podporu školy a dětí ve vesnici Bantayrersey v Kambodži. Náramky jsou dostupné v několika provedeních a je možné vytvořit i jakýkoli dle Vašeho vlastního přání.

 

Pomoc přímo na místě

Z mnoha poměrně pádných důvodů nezprostředkováváme pomoc přímo u nás ve školičce ve vesnici Bantayrersey. Sdílíme názor, že děti potřebují pravidelnou péči a učitele, kteří se jim budou moci věnovat dlouhodobě. Pokud se zajímáte o dobrovolnou pomoc v zahraničí, podívejte se prosím na stránky http://thinkchildsafe.org/when-i-volunteer/ a buďte dobrovolníky, kteří opravdu pomáhají. ChildSafe je bezpečnou organizací, která byla založena https://friends-international.org/ a nehrozí tudíž riziko vystavení dětí stresovým stiuacím, jak k tomu v některých případech bohužel dochází. Pokud byste chtěli pomoci fungování konkrétně naší organizace, obraťte se prosím na info@hvezdice.cz a my se Vám ozveme ihned, jak to bude možné. Děkujeme za každou "hvězdici", kterou nám pomůžete vrátit zpátky do moře. Věřte, že vaše pomoc má opravdový smysl.

 

 

Roudenská 467/8
České Budějovice 7
Česká republika
+420 774 895 219